Projekt susedky - jediná báza skutočného slovenského domáceho porna

Vyjadrenie garanta, administrátora a tvorcu (nie však účastníka) tohto projektu

Niekedy v strede roka 2019 sa na mňa obrátil istý chlapík (na tomto portáli si dnes hovorí Trtkač susediek) s otázkou, či mám záujem vybudovať s ním projekt “Susedky”. Vysvetlil mi stručne mailom jeho predstavu, spôsob financovania a možný prospech z celej veci. Nakoľko som veľmi otvorený a prístupný zaujímavej spolupráci takmer akéhokoľvek typu, kývol som na to.

Moje meno je Andy Morávek. Boli časy, kedy sa na Slovensku o erotickom priemysle nehovorilo bez toho, žeby sa pritom nebolo zmienilo aj moje meno. Participoval som nejakým spôsobom snáď na všetkom, čo s erotikou a sexom súvisí. Za bezmála 20 rokov môjho pôsobenia v sexbiznise som sa stretol napr. aj s takou pikoškou, akou bola snaha istej slečny (napokon nerealizovaná) predať vlastné panenstvo.

Projekt Susedky ako portál s domácim pornom

ma preto nemal čím zaskočiť alebo šokovať. Som zdravý hetero chlap a už predstava spravovania webu plného amatérskeho porna bola pre mňa lákavou, prirodzene. Dohodli sme teda s Trtkačom podmienky a stránku som od základu vytvoril. Dnes celý web spravujem, píšem texty naň na podklade stručným Trtkačových inštrukcií a aj oficiálne ho prevádzkujem. Žiaľ, na rozdiel od Trtkača neužívam si sex so susedkami. 😀

K vzniku webu “Projekt susedky” teda viac písať netreba. Dôležité však je, aby som sa vyjadril k

serióznosti celej záležitosti a ku korektnosti predaja.

Keďže Trtkač na tomto portáli realizuje aj predaj amatérskeho porna (len jeho vlastného), bolo potrebné zaručiť ti ako kupujúcemu spoľahlivosť. Potvrdiť ti, že za tvoje peniaze naozaj dostaneš to, čo ti bolo sľúbené.

Som preto pevným garantom obchodu a mojím vlastným menom a renomé ručím za serióznosť. Platbu za čokoľvek, čo si cez oficiálny mail tohto portálu trtkam@susedky.sk dohodneš, realizuj vždy a jedine cez môj účet SK0383605207004200196050 (a tu ďalšie potvrdenie, že ide skutočne o účet v mBank, patriaci Andymu Sebastianovi Morávkovi). Iba tak spoľahlivo ručím za to, že dostaneš, čo ti bolo mailom sľúbené.

Do uvedenej adresy mám prístup a môžem skontrolovať, na čom ste sa s Trtkačom dohodli. Môj iban ti rád potvrdím, ak ma napíšeš na moju súkromnú adresu ja@andymoravek.sk. Príp. si ho vygoogli a uvidíš, že figuruje aj pri predaji knihy “Radodajka“. A je všeobecne známe, že som vydavateľom tohto diela.

Samozrejme, veľmi rád a ochotne zodpoviem aj akúkoľvek inú otázku ohľadom tohto či ostatných mojich projektov. Odkazy na ne vidíš hneď pod textom resp. pod upútavkami na najnovšie články.