Výkup domáceho porna je len jednou z možností participácie na projekte

Spolupracuj na projekte: filmuj/foť alebo predaj vlastné domáce videá

Moje meno je Andy Morávek a ako vysvetľujem v texte o “projekte susedky“, som administrátorom a editorom tejto stránky. Keď aj na moju smolu nie som priamo aktérom videí – tie si môžem podobne ako ty iba prezerať. 🙂 Ako správca tohto webu a “guru erotického priemyslu” som otvorený takmer akejkoľvek zaujímavej spolupráci. A nemusí ani zďaleka ísť iba o výkup domáceho porna.

Takmer akýkoľvek nápad je hodný prediskutovania. Pokým prídeš s tipom na obojstranne prínosnú spoluprácu, rád ho s tebou preberiem.

Výkup domáceho porna je len jednou z možností

Sám Trtkač susediek už v jeho ponuke točenia porna bez tváre podmienky pre výkup domáceho porna opísal. Dovolím si však zopakovať ich v stručnosti.

  • Rozlíšenie videa musí byť 4K, pretože to už je v dnešnej dobe takmer štandardom. Dalo by ešte diskutovať o videu vo FullHD, ak je naozaj kvalitné a zaujímavé.
  • Točiť sa muselo pri kvalitnom svetle a musí byť jasno a detailne viditeľné to, čo viditeľným má byť.
  • Video musí mať pekný zvuk a musí byť počuť slovenčina aspoň z jedných úst. Optimálnou je obojstranná konverzácia.

Keďže nám v prípade výkupu tvojho amatérskeho porna nemôžeš garantovať, že video nebude uverejnené aj niekde inde, odmeny nie sú až také zaujímavé, akými môže byť honoráre pre účinkujúcu. Nikto iný na Slovensku však výkup domáceho porna neponúka, preto je naša ponuka napriek tomu fantastickou.

Kontaktom na tieto účely je už známy mail

trtkam@susedky.sk. Ak chceš diskutovať o inej možnosti spolupráce bež je odpredaj tvojich vlastných porno nahrávok, je praktickejšie použiť moju vlastnú adresu ja@andymoravek.sk.