Predaj amatérskeho porna, videá s reálnymi Slovenkami v pôvodnej kvalite

Ako získať amatérske porno so susedkami v pôvodnej a teda Full HD až 4K kvalite

Po zhliadnutí videí na tomto webe ťa celkom prirodzene musí zaujímať, či sa realizuje aj predaj amatérskeho porna so susedkami. Pretože streamované videá, ktoré dávam k dispozícii online, sú spravidla obrovsky komprimované. Ich kvalita je síce slušná, no má veľmi ďaleko od tej pôvodnej. Filmujem totiž aktuálne už len v 4K rozlíšení. (Aktualizované 23. 03. 2023)

Je jasné, že po zhliadnutí videí priamo na tomto webe a tiež ukážky nižšie ťa zaujíma, či sa realizuje aj predaj amatérskeho porna so susedkami. Pretože streamované videá, ktoré sú k dispozícii online, sú obrovsky komprimované. Ich kvalita je síce slušná, no aj tak má spravidla veľmi ďaleko od tej pôvodnej. Tento text ti vysvetlí nasledovné.

Ako získať minimálne 30 minút skutočného slovenského amatérskeho porna za € 20? Ako získať viac ako 8 hodín porna so susedkami za smiešnych € 199?! A maximálny stupeň – ako získať úplne celú doterajšiu trtkačovu tvorbu, čiže cca 300 GB (!) špičkového domáceho amatérskeho porna na externom hdd za € 699? Detaily nasledujú nižšie.

Najprv základný prehľad:

predaj amatérskeho porna ponúkam v troch stupňoch.

Samozrejme, ako som zmienil už v nadpise a úvode: všetok materiál je minimálne v rozlíšení Full HD. Od istej doby filmujem už iba v 4K a to pri 60 fps.

  1. Minimálne 30 minút * scénok podľa tvojho výberu na stiahnutie. Za cenu € 20.
  2. Prístup do online zložky, v ktorej je v tejto chvíli (ku dňu aktualizácie hore) presne 8 hodín a 11 minút materiálu. Celkovo teda 92.9 GB videí na stiahnutie. S tým, že z času na čas nahrám do zložky niečo nové. Za cenu € 199, ktorú zatiaľ nemienim zvyšovať bez ohľadu na pridávanie ďalších a ďalších scén. Zopár náhľadov do zložky uvidíš vo fotogalérii na konci blogu.
  3. Kompletná moja zbierka domáceho slovenského amatérskeho porna. Celá zbierka videí s reálnymi Slovenkami v objeme cca 300 GB (!). Dĺžku všetkých týchto videí dokopy sa nikomu nechce rátať, je toho naozaj pokokot, ako sa hovorí. Za cenu € 699. Dodané na externom hdd, poslanom poštou alebo osobne vyzdvihnutom v Bratislave.

* Uvedeným minimom mám na mysli, že spravidla je materiálu o niečo viac, nikdy nie menej. Podľa tvojich požiadaviek vyberiem scénky a nesekám ich. Ak dávajú dokopy minút povedzme 35, nechám to tak.

Predaj amatérskeho porna mojich a tvojich susediek

v originálnej kvalite momentálne uskutočňujem nasledovnou formou.

Krok prvý: cez trtkam@susedky.sk sa dohodneme, o čo presne máš záujem. A čo ťa to tým pádom bude stáť. Dostaneš podklady k platbe (štandardným prevodom, cez PayPal, príp. v btc). *

Krok druhý: po úspešnom prijatí platby ti pošlem link/y do cloudu (PornFile.cz)…

Krok tretí: … z ktorého si video či videá pohodlne stiahneš v ich pôvodnej kvalite. To v prípade využitia možností číslo 1 alebo 2. Alebo dostaneš externý hdd s celou zbierkou – o tom viac nižšie. To zasa v prípade, že ťa zláka najvyššia možnosť s číslom 3.

Ak máš účet v mBank, slsp, fio alebo J&T, príp. platíš cez PayPal či bitcoinom,

môžeš sa na videá pozerať doslova do pár minút

od momentu, keď mi pošleš mail. Ak budem online a hneď odpíšem, ty pošleš platbu a ja ti okamžite po nej umožním prístup. K vybraným scénkam v prípade výberu možnosti prvej za € 20. A do celej zložky so všetkým, čo je online, v zvyšných dvoch prípadoch. Pri možnosti číslo 3 aj bez ohľadu na to, že všetko, čo v zložke uvidíš, dostaneš následne aj na externom hdd.

Je predaj amatérskeho porna reálny a korektný?

Samozrejme, vyvstáva nesmierne dôležitá otázka serióznosti a teda toho, či sa tvoja platba nerozplynie v nenávratne.

Ako to sám môj administrátor potvrdzuje v jeho článku o “projekte Susedky“, platby za videá idú na účet Andyho Morávka. On je nespochybniteľným garantom tohto obchodu. Má prístup do mailovej schránky a platbu uvoľní len keď vidí, že si dostal, čo si dostať mal. Keďže si sa dostal sem, je veľmi pravdepodobné, že o Andym už si počul. Ak nie, stačí hodiť meno Andy Sebastian Morávek do googlu a prezrieť si výsledky.

V prípade, že by si aj naďalej mal čo aj len najmenšiu pochybnosť o tom, či je skutočne predaj amatérskeho porna z webu Susedky.sk korektný… Nuž, na rovinu píšem: vykašli sa na to. 🙂 Pretože lepšiu garanciu rozumnej investície ako meno Andy Morávek a jeho osobné potvrdenie (viď pred chvíľou zmienený jeho blog o projekte) ti dokáže dať málokto. Samozrejme, reálnosť a korektnosť obchodu si môžeš u Andyho uveriť aj priamo cez niektorý z kontaktov na jeho vlastnej blogovej stránke.

Predaj amatérskeho porna teda uskutočňujem

v troch stupňoch. Presne ako sú v stručnosti opísané vyššie. Prvým sú videá s obsahom podľa želania v celkovej dĺžke – spravidla o niečo viac, nikdy nie menej – 30 minút za € 20. Znamená to, že mailom si dohodneme, čo si želáš na scénkach, ktoré ti mám poslať, vidieť. Ja také nahrávky povyberám s tým, že ich celková dĺžka bude mať minimálne uvedených 30 minút. Tie si po prijatí tvojej platby budeš môcť stiahnuť.

Druhým stupňom je okamžité sťahovanie materiálu,

ktorý je už online a pripravený na prezeranie. V tejto chvíli je v tomto balíčku hotového materiálu a teda na sťahovanie pripravených presne hore uvedených 8 a štvrť hodiny domáceho amatérskeho porna so susedkami. Tento predaj amatérskeho porna budem postupne pomaličky rozširovať. Nejaké to video z času na čas pridám, cenu však zatiaľ nezvýšim. Za sumu € 199 teda získaš všetko, čo aj v budúcnosti do online zložky pribudne.

Predaj amatérskeho porna v najvyššom stupni

Znamená, že za cenu € 699 získaš … Na tejto časti textu sa práve pracuje.

* Údaj aktualizujem vždy okamžite po tom, ako čokoľvek pribudne. Čiže hneď, keď zlomím nejakú ďalšiu cicku na nafilmovanie čohokoľvek. Alebo keď niečo dostatočne zaujímavé a v patričnej kvalite kúpim. Prípadne keď niekto niečo pošle priamo mne alebo Andymu.

Nejaké to úplne najstaršie video (2017) je v HD kvalite, zopár tiež troška starších (myslím rok 2018 a 2019) je vo FullHD a teda v rozlíšení 1920×1080 pixelov. No a od začiatku roka 2020 filmujem ja osobne už len v 4K rozlíšení, spravidla pri 60 fps. Tento údaj platí pre všetky tri stupne, pokiaľ ide o môj predaj amatérskeho porna.

Absolútne nijako neupravenou a nekomprimovanou ukážkou kvality bez najmenšieho zásahu do videa je výstrek na prsia. Samozrejme, aj titulné foto je náhľadom priamo z jedného z videí – zo staršieho, vtedy ešte “iba” vo FullHD.