Trtkač susediek, tvorca reálneho slovenského amatérskeho porna

Čo je projekt Susedky zač, kto za ním stojí. A kto nám to vlastne trtká susedky?!

Aby bolo jasné: kto sa skutočne ukrýva za pseudonymom “Trtkač susediek”, to nemám v úmysle zverejniť. Niežeby som zúfalo potreboval tajiť to. V hlbokej podstate by mi nevadilo vyjsť s pravdou na svetlo sveta. Ale z istých dôvodov by sa to mohlo dotknúť niektorých ľudí okolo mňa – a TO je to, čo nechcem. Preto som hľadal človeka, ktorý pre mňa tento web vytvorí a bude ho spravovať.

A ktorý vymyslí spôsob, ako to robiť zadarmo. (Tým myslím tak, že za to odo mňa nebude vyžadovať žiadne peniaze.) Našiel som copywritera Andyho Morávka. Ten

NIE JE trtkač susediek, ale “iba” admin a správca

tohto webu. Pretože je to človek, v ktorom sa spájajú hneď tri z môjho pohľadu priam neoceniteľné benefity v jednom.

  • Po prvé, vyzná sa v oblasti erotického priemyslu a vie, ako v ňom veci fungujú. Vie pomôcť s hľadaním vhodných dievčat a s propagáciou tejto stránky.
  • Po druhé, vie písať a teda môže po mne “prekopávať” moje drísty. Bez toho by sotva boli čitateľné a teda zostávalo by mi len filmovať, ako trtkám moje a možno aj tvoje susedky. (Ja úbožiak…) Bez toho, aby som sa tým mohol pochváliť na takto peknej webstránke.
  • No a po tretie, je to absolútne korektný človek.

Na čo má web “Susedky” vlastne slúžiť?

Popravde, tým si ani ja sám ešte nie som tak celkom istý. Celý projekt sa “za chodu” formuje, rysuje a dotvára. Ako Trtkač susediek sa na ňom určite chcem pochváliť tým, aké baby dávam dolu a aké parádne slovenské domáce amatérske porno si s nimi pri tom filmujem. Lebo to mi určite viac či menej skryto závidí väčšina slovenských chlapov. A právom.

Samozrejme, až už budem mať tento materiál patrične spracovaný, rád by som z neho aj vyťažil nejaké financie. Prinajmenšom na úhradu investícií do mojich susediek. Lebo tak očarujúcim, aby mi tie baby rozťahovali svoje pičky a zadky zadarmo, zasa nie som. Určite teda časom budem ponúkať aj zaujímavý predaj amatérskeho porna.

V tomto článku si môžeš prečítať, čo na “Projekt Susedky” – keď si dovolím použiť natoľko honosný názov – hovorí sám jeho administrátor Andy Morávek vlastnými slovami.

Kontaktom na mňa za akýmkoľvek účelom je adresa trtkam@susedky.sk.