Výstrek na prsia je video-ukážkou môjho domáceho porna v 4K rozlíšení
Videá

Vlastnoručne vyhonený výstrek na kozy – alebo ukážka kvality videí

V tomto videu chcem ukázať môj výstrek na prsia. Výstrek vyhonený mnou samým, keďže rukou to iným ľuďom (teda aspoň ženám) s mojím kokotom príliš nejde. Nemá ísť ani tak o nejaké extra zaujímavé video.

Možno tie prsiská nie sú úplne najmladšie – a že ma to k takým najviac ťahá. Zato ale sú plné a ťažké, nádherne sa hnetú.

Tento výstrek na prsia je ukážkou kvality

Ukážkou toho, že aktuálne už filmujem len v 4K rozlíšení. A to spravidla dokonca pri 60 fps, ak teda nezabudnem prepnúť predvolené nastavenie. Ale v tom je rozdiel voľným okom prakticky nepostrehnuteľný.

Oxana so mnou rada natočí aj ďalšie veci. Len by sa nám hodili nejaké tipy. Z technickým príčin nemáme toho veľa na výber a výstrek na prsia je nakoniec možno to jediné, čo spolu môžeme spáchať. Tak ho aspoň z času na čas zopakujeme. Za € 10, ktoré odo mňa * za to inkasuje – no netoč to.

* Ani omylom netvrdím, že by sa na niečo takéto za desinku dala aj s tebou. Predsa len, ja som obstojne vyzerajúci, čistotný chlap na úrovni. 🙂 A som milý a slušný. Na prvý pohľad…

Toto video vzniklo vďaka istej online komunite

amatérov, na ktorej som inzeroval. Anna sa ozvala a takmer bleskovo sa nám podarilo dohodnúť si termín mojej návštevy u nej. Párkrát bez filmovania, prirodzene – až následne som veľmi takticky vytiahol moju žiadosť, pozerať sa na môj výstrek na prsia (tie jej) cez objektív. Zatiaľ mám dojem, že by v tom mohla nájsť vyslovene záľubu. Lebo fotí sa rada ako vysvitlo.

Trtkám všetky moje bližšie aj vzdialenejšie susedky, ktoré majú o mňa záujem ako o sympatického chlapa, alebo ktoré si za to nechajú zaplatiť. Zakaždým pri tom niečo nafilmujem. Spravidla s vedomím dotyčnej pičky, občas však aj tajne. A o moje nahrávky sa rád podelím - o ukážky zadarmo, o celý materiál za príjemnú a vyslovene symbolickú sumu. Babám síce platím iba pár desiatok eur, avšak za celé tie roky už ma táto zábava stála pomerne dosť peňazí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *