Výstrek na roztiahnutú pičku s prekvapivým bonusom na záver - ukážka
Videá

Výstrek na nádherne roztiahnutú slovenskú pičku s bonusom na záver

Ako druhú ukážku reálneho domáceho amatérskeho porna z mojej zbierky prinášam video s nádhernou štíhlou Slovenkou. Konkrétne ide o krásny výstrek na roztiahnutú pičku. Zdalo by sa, že výstrek smeruje von kvôli jej ochrane

O to prekvapivejším je finále, úplný záver ukážky tohto amatérskeho porna. Výstrek na roztiahnutú pičku sa skončí pekným a príjemným bonusom. Neprezradím akým, nepokazím prekvapenie. 🙂 Ale bude sa ti páčiť.

Táto naozaj krásna (jasné, že to na mojom videu nevidno…) mladá Slovenka predvádza v tomto videu svoju mušličku v plnej paráde. Keď aj “iba” odzadu s vyšpúlenou pevnou a oblou prdelkou. A

výstrek na roztiahnutú pičku si zjavne celkom užíva.

Pri pozornom pohľade si na mojom žaludi všimneš bielu škvrnu. Zdalo by sa, že je to semeno. Avšak tá škvrna tam je už pred mojím odbavením sa. Ejakulát to veru nie je, ide o sliny. Napľul som si ich na penis práve kvôli lepšej realizácii záverečného prekvapenia.

Ak máš záujem o kúpu celej hromady videí,

ako je toto a to prinajmenšom vo FullHD kvalite a za úplne smiešnu cenu, prečítaj si text o predaji amatérskeho porna. Táto slečna je jednou z mojich hviezd a videí s ňou je v mojej databáze/zbierka pekná kôpka. Podobne ako si užívala toto filmovanie, užíva si aj análny sex či divoké prstovanie. Na niekoľkých videách prežíva so mnou, Trtkačom susediek aj reálny, nefalšovaný orgazmus.

Trtkám všetky moje bližšie aj vzdialenejšie susedky, ktoré majú o mňa záujem ako o sympatického chlapa, alebo ktoré si za to nechajú zaplatiť. Zakaždým pri tom niečo nafilmujem. Spravidla s vedomím dotyčnej pičky, občas však aj tajne. A o moje nahrávky sa rád podelím - o ukážky zadarmo, o celý materiál za príjemnú a vyslovene symbolickú sumu. Babám síce platím iba pár desiatok eur, avšak za celé tie roky už ma táto zábava stála pomerne dosť peňazí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *