Točenie porna bez tváre ako lukratívny a pritom najdiskrétnejší zárobok

Ak si žena (alebo ste pár), staň sa mojou susedkou a zarob zaujímavé peniaze!

Točenie porna bez tváre je príležitosťou nádherného privyrobenia pre takmer ktorúkoľvek ženu bez ohľadu na vek a takmer bez ohľadu na postavu. Dokonca je to možnosť zárobku aj pre pekný a šikovný pár. Jednoduché a veľmi rýchle peniaze, pritom bez najmenšieho rizika odhalenia totožnosti. Dôkazom je samotná táto stránka.

Ako sama vidíš, nezverejňujem v mojich videách tváre modeliek. * Cezo mňa zarobené peniaze za točenie porna bez tváre sú teda absolútne dokonalo diskrétne.

* Nejakú tvár si možno zbadala v niektorom z videí od prispievateľov. Keď mi však takto svoje video na zverejnenie poslali, zjavne im to nevadí.

Honoráre za točenie porna bez tváre sa pohybujú

v rozpätí od € 10 za 5-minútové video (napr. ako sa ti vystriekam na prsia). Až po niekoľko stoviek za análny sex – ak máš top postavu a si milé mladé dievča. Pritom vyslovene peknou byť nemusíš, pretože tvoju tvár uvidím len ja pri točení. A mne stačí, ak si sympatická a budeš sa ku mne správať milo a ústretovo.

Výšku tvojho konkrétneho honoráru za filmovanie porna bez tváre stanovíme vzájomnou dohodou. Ponuku ti budem schopný urobiť až počas diskusie. Ak si extrémne nedôverčivou, nemusíš mi nevyhnutne ani posielať fotky. Pokým sa dokážeme stretnúť, môžeme to od začiatku riešiť osobne.

Za točenie porna bez tváre pre Susedky.sk

môžeš teda v krátkom čase zarobiť aj niekoľko tisícok. Omnoho viac na tomto mieste písať ani netreba. Ak máš záujem, bez váhania ma kontaktuj cez trtkam@susedky.sk a detaily preberieme individuálne.


Ak ste pár, môžem odkúpiť vaše domáce porno

Za výkup hotového materiálu ponúkam sumu podstatne nižšie než za filmovanie so mnou. Ani nie preto, že by videá niekoho iného – ak majú dostatočnú kvalitu * podľa mojich požiadaviek – boli pre mňa menej zaujímavými. Samozrejme, že filmovať sám a osobne to prežívať je predsa len niečo iné než iba pozerať sa. Dôvodom na nižšie platby za odkupovaný materiál je hlavne ten, že mi nikto nezaručí exkluzivitu. Vaše video sa môže objaviť aj niekde inde a to pre mňa a tým aj pre mojich návštevníkov znižuje jeho zaujímavosť.

* Aké kvalitatívne parametre musí vaša nahrávka spĺňať na to, aby ma zaujímala?

  • Rozlíšenie minimálne FullHD, lepšie je 4K.
  • Kvalitné svetlo, aby bolo jasno a detailne viditeľné to, čo viditeľným má byť.
  • Pekný zvuk a musí byť počuť slovenčina aspoň z jedných úst. Ideálnou je obojstranná konverzácia.

Na posúdenie kvality a stanovenie cenovej ponuky pre vás potrebujem vidieť ukážku. V plnom rozlíšení, samozrejme. Kontaktný mail zostáva rovnaký: trtkam@susedky.sk.

Samotný výkup potom už riešim spravidla osobne: na stretnutí s niekým z vás v rýchlosti prebehnem celý ponúkaný materiál a vyplatím ho štýlom “z ruky do ruky”. Aby bol obchod bezrizikovým pre obe strany.

V prípade, že táto moja ponuka nie je úplne to, čo ako pár hľadáte, môj editor ponúka ďalšiu možnosť, ako zarobiť na vlastnom porne.