Footjob v Bratislave si môžeš užiť so ženskou časťou pekného páru

Footfetiš a footjob so ženskou časťou páru, vyhonenie alebo sex v trojke…

Sme obaja sympatickí, pohľadní, štíhli ľudia (obe polovice páru) a ponúkame footjob v Bratislave. Okrem footfetišu a footjobu sa s nami dá dohodnúť prakticky asi na čomkoľvek, čo sa sexuálnej zábavy * týka. Predvedieme živú sex show, ona urobí vyhonenie či fajku, sme dokonca schopní zapojiť ťa do plnohodnotnej trojky s nami dvoma.

* Zo strany mužskej polovice máme na mysli zábavu heterosexuálnu. Naša ženská polovica spravidla nemá problém riešiť čokoľvek aj s inou ženou. No chlap z nášho páru je čisto hetero. I keď v prípade prijateľnej dohody a naozaj zaujímavej finančnej ponuky sa aspoň o niečom určite dá prinajmenšom diskutovať…

Footjob v Bratislave ponúkame u nás doma

V absolútne diskrétnom byte v okolí Mladej Gardy. Rovnako diskrétnymi, akým bude tvoj príchod k nám, sme aj my dvaja, prirodzene. Podobne ako ty nemáme potrebu akýmkoľvek spôsobom šíriť info, že sa niečomu podobnému venujeme.

Footjob v Bratislave od našej ženskej polovice

má cenu približne – pretože závisí aj od tvojej predstavy priebehu – € 100 za 30 minút tejto zábavy. Technicky vzaté, neponúkame nič za nižšiu čiastku. Náš voľný čas je nám vzácny a ak by sme mali za niečo inkasovať menej ako stovku, tak nám to jednoducho nestojí za to. Skutočne nejde z našej strany o žiadnu neskromnosť či pýchu. Jednoducho na zábavu za nižšiu odmenu si nedokážeme urobiť čas a priestor.

Ako presne dohodnúť footjob v Bratislave

Napíš nám na trtkac@susediek.sk alebo cez amatérov. Prosíme, nepíš nám správy typu “Ahoj, ako sa máte” a pod. Hneď v tvojom prvom odkaze pre nás uveď:

  • Čo PRESNE by si s nami rád podnikol: čím detailnejší opis, tým lepší dojem na nás urobíš a tým rýchlejšie sa dohodneme. Žiadať smieš naozaj čokoľvek – akýkoľvek priebeh, praktiky, dĺžku trvania. Ak nám niečo nebude sedieť, jednoducho ti to napíšeme, nič sa nedeje. Nemáme predsudky voči žiadnym chúťkam, všetko dokážeme pochopiť a tolerovať.
  • Nejaké (diskrétne) info pre našu predstavu o tebe: tvoj vek, odkiaľ si, možno prvé meno. Ak s tým nemáš problém, pokojne pošli civilné foto. Hlavne nám – o to dôrazne prosíme – neposielaj zábery tvojho penisu.

Je potrebné uvedomiť si, že sme pár. Vieš to od prvej vety tohto textu. A vedel si to ešte skôr, ak si reagoval na náš profil niekde inde a sem sme ťa odkázali. Nežiadaj preto stretnutie len s našou ženskou polovicou. Tá mužská v každom prípade musí byť prinajmenšom prítomná v byte. Ak ani to nemôžeš akceptovať, zrejme by si mal pohľadať niekoho iného…

Finálna, avšak nesmierne dôležitá poznámka

Nasledovné info nie je naším svojvoľným výmyslom. Žiaľ, vyplynulo len a len z obrovského množstva našich nesmierne zlých skúseností, čo nás úprimne mrzí.

Ak si s chceš s nami dohodnúť footjob v Bratislave, nevyhnutným prejavom tvojej serióznosti je symbolická, na dnešné pomery už v podstate úplne smiešna záloha vo výške € 50. Vyžadujeme ju absolútne bez výnimky – samozrejme, iba v prípade, že sa ešte nepoznáme osobne.

Záloha bude pri našom reálnom stretnutí odrátaná od finálnej sumy, prirodzene. Prepadne v prípade, že zrušíš stretnutie menej ako 24 hodín vopred. Ak budeš po zložení zálohy potrebovať zmeniť termín skôr než uvedený deň vopred, radi s tebou dohodneme náhradný a nič sa nestane. Neskôr už to odmietane z dôvodu, že máme vlastný život, svoj program a musíme sa ti prispôsobiť. Čo veľmi radi urobíme,

avšak info o zmene musíme dostať naozaj včas.

Ak je tridsať eur pre teba čiastka, ktorú odmietaš investovať – chápeme to, avšak na zálohe neochvejne trváme. My obaja sme zo strany amatérov kompletne, 100 %-ne overení. Navyše nepriestrelnú garanciu za nás poskytuje v tejto oblasti už veľmi známy admin tohto webu, Andy Morávek. Vo chvíli skladania zálohy už budeš poznať identitu našej mužskej polovice a tiež našu adresu. Ak sa ti to stále ešte zdá nedôveryhodné, žiaľ, nedospejeme k dohode. V takom prípade nám vôbec nemusíš písať, nepresvedčíš nás.

Zálohu nie je problém zložiť dokonale diskrétne a bez akejkoľvek stopy. Ak s tým nemáš problém, najjednoduchšou formou je bankový prevod (účet ponúkame v šiestich bankách a teda ani okamžitá platba nie je veľkým problémom). Možné je však použiť aj anonymný PayPal alebo btc. A keďže sme skutočne seriózni, ponúkame aj možnosť osobného odovzdania mužskej časti našej dvojice. Na mieste, kde sa následne uskutoční aj samotné stretnutie v trojici.